Роботи у сфері інжинірингу та будівництва

Багаторічний досвід у виконанні будівельно-монтажних, оздоблювальних і ремонтних робіт на об'єктах промислового і житлового будівництва з використанням сучасних будівельних технологи

Будівельна компанія Харкова

Забудовник Харкова ТОВ «СК «Форт-Пост»
На всі види робіт є ліцензія і дозволи

Проектно будівельна компанія ТОВ «СК «Форт-Пост» має багаторічний досвід у виконанні будівельно-монтажних, оздоблювальних і ремонтних робіт на об'єктах промислового і житлового будівництва з використанням сучасних будівельних технологій.

Колектив інженерно-технічних працівників забудовника Харкова високого професійного рівня і фахівців високого класу за всіма робітничими професіями з багаторічним досвідом роботи в галузі, сформований в 1998 році в складі корпорації «Форт», в результаті реорганізації якої створено ТОВ «СК «Форт Пост» - успішна будівельна компанія Харкова.

  • Будівництво, монтажні роботи і пристрій монолітних конструкцій

  • Реконструкція та капітальний ремонт будівель і споруд

  • Генпідряд, технічний нагляд і геодезичний контроль

Забудовник Харкова – Форт-Пост

Будівельна компанія Харкова Форт (ООО «СК «Форт-Пост») гарантує високу якість виконуваних послуг.

Пріоритети проектної компанії – довіру партнерів і збереження репутації, як висококваліфікованого забудовника.
Проектування, реконструкція і ремонт проектів різної складності – це лише мала частина спектра робіт будівельної компанії Форт-Пост. Компанія готова виконати повний комплекс робіт не тільки в Харкові і Харківській області, а також на всій тер-рії України.

Ми постійно розвиваємося і вдосконалюємо свої технології. Здача закінченого будівельного об’єкту забудовником в експлуатацію завжди в терміни. Проектно-будівельна компанія Форт-Постна ринку будівельних послуг практично 20 років. Ми беремося за найскладніші проекти, І при цьому досконало виконуються і малі завдання, такі як: благоустрій території, підготовчі та оздоблювальні роботи.

Якщо потрібно оптимальне співвідношення термінів і вартості будівництва, тоді звертайтеся в будівельну компанію ТОВ«СК «Форт-Пост».

Будівельна компанія ФОРТ ПОСТ – визнаний лідер серед забудовників Харкова

Забудовник Харкова «Форт Пост» – яскравий представник будівельної індустрії міста, один з найуспішніших проектно-будівельний компаній Харкова, з багатим досвідом роботи в функції генпідрядника і субпідрядника.

Серед об’єктів, зведених будівельною компанією в Харкові і побудованих з її участю – знакові для міста: комплекс «METRO Cash & Carry», тютюнова фабрика «Філіп Морріс», готель «Харків Палас», житлові комплекси «Молодіжний», «Черемушки».

Чітка договірна дисципліна, хороший логістичний і виробничий менеджмент вигідно виділяють «СК «ФОРТ-ПОСТ» серед інших забудовників Харкова. Це дозволяє успішно освоювати як бюджетні кошти, так і приватні інвестиції, включаючи іноземні.

Чекаємо Вас! Зробимо рідне місто красивішим разом!

Наша команда

Будівельна компанія ТОВ «СК« ФОРТ-ПОСТ »

Шевченко Олександр Іванович

Генеральний директор
Директор – освіта вища, інженер-будівельник, сільськогосподарське будівництво, стаж роботи в будівництві – 27 років.

Павлюченко Роман Вікторович

Головний інженер
Головний інженер – освіта вища, інженер-будівельник, промислове та цивільне будівництво, стаж роботи в будівництві – 14 років.

Основний напрямок проектно будівельної компанії - каркасно-монолітне будівництво.

З питань консультації та співпраці напишіть нам у форму зворотного зв'язку
Call Now Button