Технології

Використовуючи знання та досвід своїх працівників, маючи гарну матеріально-технічною базою, активно застосовуючи сучасні технології, підприємство за час своєї роботи зарекомендувало себе як надійна компанія, що виконує якісно і в строк будівельно-монтажні роботи різної складності.

Основним напрямком виробничого процесу ТОВ «СК« ФОРТ-ПОСТ »є каркасно-монолітне будівництво.

До переваг монолітного будівництва відноситься можливість використовувати найрізноманітніші архітектурно-планувальні рішення і вписувати зводяться об’єкти в ландшафт і існуючу забудову.

При монолітному будівництві у дизайнерів і архітекторів повна свобода дій. Внутрішні стіни практично відсутні, а це надзвичайно висока ступінь різноманітної організації внутрішнього простору. Система каркасно-монолітного будівництва дозволяє будувати швидше, легше і дешевше.

Монолітні будинки легше цегельних на 15-20%

Істотно зменшується товщина стін і перекриттів. За рахунок полегшення ваги конструкцій зменшується матеріаломісткість фундаментів, відповідно здешевлюється пристрій фундаментів.

Зовнішні стіни можуть бути будь-якими — і панельними, і цегляними і навісними. Такі комбіновані будинки можна будувати в самих обмежених умовах. Монолітні плити перекриття створюють рівну поверхню стелі без швів, готову для фарбування або обклеювання.

Особливе значення серед характеристик будинку мають його жорсткість і міцність. В цьому відношенні монолітним будинкам немає рівних. Каркасно-монолітне житло може бути будь-якої категорії: від бюджетної до елітної, його споживчі властивості вище, ніж у панельного і цегляного. Монолітне будівництво ведеться за чітко відпрацьованою схемою і зведення будівель здійснюється в більш короткі терміни. Крім цього, якісно виконана робота по зведенню монолітних конструкцій дозволяє виробляти практично відразу оздоблювальні роботи по стінах і стелях. Монолітне будівництво забезпечує практично «безшовну» конструкцію. Завдяки цьому підвищуються показники тепло- і звуконепроникності. У той же час, конструкції більш довговічні.

Крок конструкцій при монолітному будівництві не має значення

Процес монолітного будівництва складається з декількох етапів:

  1. Приготування і доставки бетону (марок 200-400), підготовки опалубки і власне укладання бетону.
  2. Процес подачі бетону проводиться механізованим способом: близько 10% — кранами (ST 5515В, КБ-405, КБ-403, ДЕК-251, КС-4361, а / кран МАЗ-5334), 90% — за допомогою бетононасоса THP85D фірми Waitzinger з комплектом бетоноводов 350 м. при укладанні бетону використовуються вібратори, віброрейки виробництва фірми Tremix (Швеція), при ущільненні поверхонь грунтів застосовуються вібротрамбовки, поверхні підлоги затираються за допомогою затирочних машин, мозаїчно-шліфувальних машин.
  3. Укладається перекриття, на ньому встановлюються опалубні системи для виготовлення колон, в них арматура і заливається бетоном.
  4. Коли колони готові, опалубка знімається, зверху на них укладається залізобетонне перекриття. Каркас зростає поверх за поверхом.
  5. Процес виготовлення арматурних каркасів і металоконструкцій забезпечується з’єднанням окремих елементів вузький (інструменти для в’язки) і зварювальними з’єднаннями (зварювальні апарати ТД, ВД і т.п.), заготівля і гнуття арматури проводиться механізованим способом за допомогою гільйотин (тип СМЖ 172, 180) і електрогібочних верстатів. У виробничому процесі також застосовується ручний електроінструмент провідних фірм: DeWalt, Bosh, Hilti. У зимовий час застосовується електропрогрівання бетону за допомогою КТПО-63, КТПО-80.
  6. Слідом ідуть каменярі, які збирають зовнішні стіни з урахуванням сучасних технологій.

Капітальна зовнішня стіна самонесуча, легка, складається з цегли з внутрішнім утеплювачем. Зовнішні стіни можуть бути будь-якими — цегляними, пінобетонними, навісними.

На підприємстві існує система контролю якості, особлива увага приділяється вибору постачальників матеріалів і якості застосовуваних матеріалів і сировини. Застосовувані матеріали мають сертифікати відповідності якості. Проводяться випробування контрольних зразків матеріалів (бетонні і розчинні суміші, арматурний прокат). За якістю виконання робіт на відповідність проекту ведеться поопераційний контроль.

Поделитесь с друзьями:

АКЦИЯ!

На покупку квартиры в  ЖК «Слобожанский квартал»

Слобожанский квартал


Подробнее

Call Now Button