Історія

ТОВ «СК« Форт-Пост» має багаторічний досвід у виконанні будівельно-монтажних, оздоблювальних і ремонтних робіт на об’єктах промислового і житлового будівництва з використанням сучасних будівельних технологій.

Колектив інженерно-технічних працівників високого професійного рівня і фахівців високого класу за всіма робітничими професіями з багаторічним досвідом роботи в галузі, сформований в 1998 році в складі корпорації «Форт», в результаті реорганізації якої створено ТОВ «СК «Форт-Пост».

Будівельна компанія Харків

Директор: Шевченко Олександр Іванович.

Головний інженер: Павлюченко Роман Вікторович

За період з 1998 року по 2004 рік виконувалися будівельно-монтажні, оздоблювальні та ремонтні роботи по зведенню та реконструкції ряду багатоповерхових житлових будинків в м Харкові; адміністративних будівель Харківського апеляційного суду, прокуратури Московського і Чугуївського районів; будівель школи, військового ліцею, пологового будинку, дитячої поліклініки, корпусу ОКЛ і ін.

З року в рік виробнича база компанії розширювалася, укомплектовувалася сучасним будівельним обладнанням і механізмами, освоювалися і вводилися нові технології будівельного виробництва.

Протягом 2005 — 2007 рр. одним з основних напрямків діяльності компанії є впровадження використання нових технологій в монолітному будівництві, як найбільш перспективному в даний час.

У 2008 році фінансова криза настільки потужно вдарила по українським девелоперам, що навіть найбільші з них були змушені зупинити реалізацію частини своїх проектів.

Виходом з даної ситуації була своєчасна, чітка, зрозуміла і продумана стратегія, котра дозволила нам підійти до кризи підготовленими та стабілізувати діяльність компанії.

На сьогоднішній день будівельна компанія Харкова ТОВ «СК «ФОРТ-ПОСТ» веде будівництво двох багатоповерхових житлових будинків по просп. Перемоги, 65-Г і проспекту Льва Ландау, 156-А (як Генпідрядника).

Поделитесь с друзьями:

АКЦИЯ!

На покупку квартиры в  ЖК «Слобожанский квартал»

Слобожанский квартал


Подробнее

Call Now Button